W Europie ruszyła sprzedaż nowej Toyoty Corolli

W Wielkiej Brytanii rozpoczęła się sprzedaż zaktualizowanej Toyoty Corolla. W mglistym Albionie Corolla z roku modelowego 2023 z hybrydowym silnikiem benzynowym 1,8 l zaczyna się od 34 591 USD.
W Europie ruszyła sprzedaż nowej Toyoty Corolla – today.ua

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą kupić nową Toyotę Corolla w czterech wersjach wyposażenia-Icon, Design, Gr Sport i Excel. Nadwozie To hatchback i Touring Sports Wagon.

W podstawowej konfiguracji Icon znajduje się duży zestaw sprzętu i technologii. Wśród nich są Tylne czujniki parkowania, 16-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowa cyfrowa deska rozdzielcza, system informacyjno-rozrywkowy Smart Connect z 10,5-calowym ekranem dotykowym.
Wcześniej pojawiły się skargi dotyczące systemu informacyjno-rozrywkowego Corolli, że jest on przestarzały. Teraz ten model otrzymał nowy system multimedialny, który jest znacznie lepszy niż modele z poprzednich lat produkcji.

W droższych wersjach wyposażenia jest jeszcze więcej, a felgi aluminiowe mają rozmiar 17 lub 18 cali. Najwyższej klasy pakiet Excel otrzymał unikalne 18-calowe felgi aluminiowe, Adaptacyjne reflektory, sportowe skórzane fotele, wyświetlacz projekcyjny, kilka aktywnych systemów bezpieczeństwa (takich jak monitorowanie martwego pola) i wiele innych.