Toyota ile się czeka?

1 Min Read

Przeciętnie oczekiwanie na samochód z salonu Toyota wynosi kilka miesięcy, ale w niektórych przypadkach może się wydłużyć nawet do roku.

Oczekiwanie na nowy samochód w 2022 roku zależy od popularności modelu i producenta. Najbardziej poszukiwane modele samochodów mogą być dostępne w ciągu 4 miesięcy od złożenia zamówienia. Jednak dla marek takich jak Opel, Volkswagen czy francuscy producenci oczekiwanie na otrzymanie auta również może się wydłużyć do kilku miesięcy.

Jeśli chodzi o markę Skoda, na przykład na model Octavia trzeba oczekiwać od 8 do 10 miesięcy. Terminy oczekiwania na nowy samochód są dość długie, co skutkuje tym, że wielu klientów rezygnuje z tej opcji, zwłaszcza że samochody używane są dostępne praktycznie od ręki.

W przypadku samochodów z salonu Kia, czas oczekiwania zależy od modelu. Na modele takie jak Picanto, Rio, Stonic, Niro, Soul i Stinger oczekuje się zwykle do 6 miesięcy. Natomiast dla modeli Sorento i EV6 czas oczekiwania może się wydłużyć nawet do 10 miesięcy z powodu ogromnego popytu na te modele, który przewyższył oczekiwania samego producenta.

Share This Article