Gdzie jest kod lakieru w Toyocie Yaris?

1 Min Read

Gdzie znajduje się kod lakieru w Toyocie Yaris 3?

Kod lakieru w Toyota Yaris jest zazwyczaj umieszczony na tabliczce znamionowej, którą można znaleźć pod maską, zwykle po lewej stronie patrząc od przodu pojazdu. Warto jednakże sprawdzić dokładnie w książce serwisowej, gdzie producent zazwyczaj informuje o umiejscowieniu tabliczki znamionowej.

Jak sprawdzić kod lakieru?

Tabliczka znamionowa, na której znajduje się kod lakieru, jest zwykle umieszczona przez producenta na słupku B (czyli pomiędzy drzwiami kierowcy a drzwiami pasażera), w bagażniku, pod maską lub pod klapą wlewu paliwa. Po znalezieniu tabliczki można odczytać numer lakieru, który informuje o fabrycznym kolorze lakieru.

Jak sprawdzić lakier samochodu?

Na tabliczce znamionowej znajdziesz nazwę koloru lub kod, który identyfikuje fabryczny kolor lakieru pojazdu. Możesz również znaleźć te informacje w dokumentacji pojazdu.

Jaki akumulator jest odpowiedni do Toyoty Yaris 1.0 benzyna?

Do Toyoty Yaris 1.0 benzyna pasuje akumulator marki BOSCH, o numerze katalogowym 0 092 S30 020.

Gdzie w dowodzie rejestracyjnym znajduje się kod lakieru?

Kod lakieru można znaleźć, korzystając z numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN). Numer VIN można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym samochodu, zazwyczaj w polu oznaczonym literą E. Dalsze informacje na temat kodu lakieru można uzyskać u dealera lub w dokumentacji pojazdu.

Share This Article