Z czego żyje Budda TV?

Jak Budda ma na imię?

Budda (sanskr. Buddha „przebudzony”, „oświecony”, „ten, który nie śpi”), właśc. Siddhartha Gautama urodzony jako książę około 560 p.n.e. we wsi Lumbini na terenie dzisiejszego Nepalu.

Ile aut ma Budda?

Jest nim Budda, który po ulicach Dubaju woził się trzema Lamborghini Huraganami i dwoma Mercedesami G63. Wielu z nas śledzi poczynania takich YouTuber’ów jak Jason Fenske, TJ Hunt, Adam LZ, czy chociażby Chris Harris, prowadzący „nowego” Top Geara.

Czym jeździ Budda?

BMW serii 6. Unikalna sylwetka, rasowy dźwięk wydobywający się z wydechu i znakomite właściwości jezdne – te właśnie czynniki zadecydowały, że Sławomir Budda, przedstawiciel Polsko – Białoruskiego Centrum Współpracy Gospodarczej, zdecydował się na zakup BMW serii 6.

Kim jest Budda 7?

Budda to znany i ceniony YouTuber, którego główna działalność koncentruje się na branży motoryzacyjnej. Jego kanał na YouTube (Budda.TV) ma 365 tys. subskrypcji, a opublikowane na nim filmy obejrzano ponad 35 mln razy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: