Z czego można zrobić eko zabawkę?

Co można wykonać ze śmieci?

28 genialnych rzeczy, które możesz stworzyć ze śmieci.Plastikowe butelki w miotłe.Szklane butelki w wiszące lampy.Stare deski skateboard-owe w stolik piknikowy dla dzieci.Nakrętki w świeczki.Klucze w wieszaki.Rolki po papierze w pudełko na kable. … Rower w stojak na umywalkę.Kolorowe szkiełka do ozdobienia płotu.

Jak zrobić zabawkę z odpadow?

Świetnym pomysłem jest zrobienie mini domku z pudełka po proszku do prania, który możesz dowolnie przyozdobić. W takim domku wytnij okna i drzwi, i wstaw do niego różne figurki. Do stworzenia zabawki z odpadów wtórnych można też użyć tekturowego pojemnika do jajek, by zrobić z niego aligatora lub smoka.

Jaką zabawkę można zrobić z butelki?

Butelki oklejamy gładką bibułą, po oklejeniu naklejamy oczy, można kupić takie gotowe oczyska plastikowe lub wycinany z papieru. Po obu stronach naklejamy uszy i z kulek które możemy zrobić z waty lub innego materiału doklejamy klejem na gorąco psie łapy. Z kolorowych pasków możemy zrobić dla pieska obrożę.

Co można zrobić z surowców wtórnych?

Powstają z niego m.in.:opakowania, butelki, folie.powłoka na tekturę falistąubrania np. … meble ogrodowe.słupki drogowe, ogrodzenia.zabawki i długopisy.ekrany przeciwhałasowe, ramy okienne z PVC, płyty termoizolacyjne.oleje opałowe.

Co dzieci mogą zrobić ze śmieci?

Możemy wykorzystać odciętą część butelki lub na przykład plastikowe kubeczki po owocach, jogurcie, czy napojach. Powierzchnię możemy ozdobić malując lakierami do paznokci. Możemy też wykonać prosty decoupage.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: