ubezpieczenie wyswietlacza play co powiedziec

W co co obejmuje ubezpieczenie ekranu?

Ubezpieczenie Ochrona Wyświetlacza zapewnia Ci ochronę ubezpieczeniową wyświetlacza Twojego urządzenia. W jej zakresie zorganizujemy i pokryjemy koszt naprawy ekranu oraz innych elementów urządzenia (obudowa, przyciski i aparat), gdyby uległy przypadkowemu uszkodzeniu wraz z nim.

Jak zglosic uszkodzenie wyświetlacza w Play?

Zgłoś szkodę lub zadzwoń pod numer: 799 599 900.

Jak zgłosić uszkodzony telefon Play?

online – na stronie www.naprawaplay.pl w zakładce „Status naprawy” po zalogowaniu danymi, które otrzymałeś przy zgłaszaniu uszkodzenia. telefonicznie – pod numerem +48 732 666 360 dostępnym w dni robocze w godzinach 8.00-18.00.

Jak włączyć usługę wyświetlacza?

Wszystko, co musisz zrobić: Ściągnij aplikację Serwis Wyświetlacza. Wykonaj zdjęcie w lustrze i aktywuj usługę. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie – aktywuj usługę z poziomu aplikacji.

Co powiedziec żeby uznali ubezpieczenie telefonu?

Najczęściej problemem nie jest to jak opisać uszkodzenie telefonu dla ubezpieczenia, ale krótki termin na zgłoszenie szkody. Zazwyczaj wynosi on jedynie kilka dni. Ubezpieczony musi w tym czasie poinformować np. operatora sieci o tym, że telefon uległ uszkodzeniu czy został skradziony.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: