ubezpieczenie w drodze co to

Ile kosztuje PZU Pomoc w drodze?

dopłata do wariantu Super (ochrona na terenie Polski) wynosi 139 zł, przy czym zniesienie franszyzy kilometrowej to dodatkowy koszt 112 złotych; objęcie ochroną ASS pojazdu w Polsce i Europie jest jeszcze droższe: 298 zł dopłaty bez zniesienia limitu odległości od domu lub 337 zł po jego zniesieniu.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

Assistance pokryje koszty naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach proponują nam różne warunki.

Co obejmuje ubezpieczenie assistance?

Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii, holowanie, organizację części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu i udostępnienie pojazdu zastępczego.

Ile razy można skorzystać z assistance PZU?

Dowiedz się ile razy będziesz mógł skorzystać z pomocy. Standardem jest udzielenie pomocy 2x w czasie trwania polisy.

Ile razy w roku można skorzystać z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: