ubezpieczenie telewizora co obejmuje

Jak zgłosić uszkodzenie telewizora do ubezpieczyciela?

W większości przypadków ubezpieczyciel zastrzega w umowie, że awarię najpierw trzeba zgłosić telefonicznie do Centrum Autoryzacji Szkód (CAS) pod numerem telefonu wskazanym w dokumencie ubezpieczenia.

Czy warto kupić ubezpieczenie telewizora?

Telewizor jest cennym przedmiotem, który często wchodzi w skład wyposażenia naszego domu lub mieszkania. Właśnie dlatego oraz ze względu na fakt, że na jego zakup poświęcamy około kilku tysięcy złotych, warto zdecydować się na jego ubezpieczenie.

Jak opisać szkodę telewizora?

Jakie informacje podać przy zgłaszaniu szkody z ubezpieczenia sprzętu elektronicznego? Zgłaszając szkodę, trzeba podać swoje dane osobowe, kontaktowe oraz opisać krótko zdarzenie. Zazwyczaj trzeba także dołączyć różne dokumenty, takie jak karta gwarancyjna czy dowód zakupu.

Co obejmuje dodatkowe ubezpieczenie?

Ubezpieczenie dodatkowe do ubezpieczenia indywidualnie kontynuowanego. Pieniądze dla bliskich po Twojej śmierci, np. na sfinansowanie pogrzebu lub bieżących wydatków. Wypłata pieniędzy bez postępowania spadkowego.

Czy ubezpieczenie domu obejmuje zepsuty telewizor?

Podstawowe ubezpieczenie nieruchomości mieszkalnych obejmuje ochronę ubezpieczeniową murów i elementów stałych mieszkania i domu. Ochrona obejmuje m.in. pożar i inne zdarzenia losowe. Można też rozszerzyć zakres ubezpieczenia na mienie ruchome, czyli ruchomości w mieszkaniu, w tym na sprzęt RTV i AGD.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: