ubezpieczenie telefonu play jak zglosic szkode

Jak zgłosić szkodę telefonu w Play?

Zgłoś szkodę lub zadzwoń pod numer: 799 599 900.

Jak zgłosić szkodę w play360?

Jak to działaWprowadź numer telefonu, odbierz SMS‑a z kodem i przepisz kod. Uzupełnij formularz i prześlij do weryfikacji.Kurier odbierze od Ciebie uszkodzony telefon i przekaże telefon zastępczy (jeśli został zamówiony). … Telefon jest naprawiany w autoryzowanym serwisie. … Naprawiony telefon wróci do Ciebie kurierem.

Jak skorzystać z ubezpieczenia telefonu?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Jak zgłosić przypadkowe uszkodzenie telefonu?

Gdy uszkodzeniu ulegnie telefon, wtedy lepiej zwrócić się bezpośrednio do ubezpieczyciela sprawcy. Szkodę do ubezpieczyciela można zgłosić zwykle na różne sposoby: telefonicznie (np. z miejsca kolizji lub wypadku), mailem, osobiście lub przez specjalny serwis online danego ubezpieczyciela.

Jak zgłosić szkodę ochrona wyświetlacza?

Szkodę w ramach ubezpieczenia możesz zgłosić na dwa sposoby: online – na stronie www.ochronawyswietlacza.pl w zakładce „Zgłoś szkodę” codziennie przez całą dobę telefonicznie – pod numerem +48 799 599 900 dostępnym w dni robocze w godzinach 8.00-18.00.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: