ubezpieczenie samochodu ile zdrożało

Ile za OC 2022?

Średnia składka OC w pierwszym półroczu 2022 roku wyniosła 524 zł. W stosunku do pierwszej połowy ubiegłego roku, polisy są tańsze aż o 15%. Jednak obniżek nie odczują wszyscy kierowcy.

Ile wzroslo ubezpieczenie samochodu?

Oszczędź nawet 50% na polisie. W 2021 roku wzrost inflacji nie wpłynął na podwyżki cen obowiązkowego OC. Niestety, tego samego nie możemy powiedzieć o pełnych pakietach ubezpieczeń samochodów. W porównaniu do 2020 roku średnia cena ubezpieczenia OC AC wzrosła w całym kraju średnio o 13%.

Czy ubezpieczenie auta podrożało?

Niestety, polisy OC w ostatnich miesiącach mocno podrożały i nic nie wskazuje na to, że to koniec podwyżek. Więcej płacimy zarówno za OC, ale jeszcze większe podwyżki uderzyły po kieszeniach kupujących polisy autocasco – nawet o ponad 100 procent! Niestety, nic nie wskazuje że to koniec podwyżek.

Ile podrożeje OC?

Wiercioch zapowiada wzrost obowiązkowej składki OC dla posiadaczy pojazdów. O ile? Wiceszef KNF ujawnia, że o 20 zł w skali roku, czyli o 4 proc. więcej niż teraz.

W jakiej firmie najlepiej ubezpieczyć samochód?

Według naszego rankingu ubezpieczeń samochodu najlepsze pakiety OC oferują LINK4, Warta i PZU. Najlepsze pakiety OC pojazdu oferuje Link4 – uzyskując w rankingu 22,3 pkt. Druga pozycje zajmuje Warta z 22 pkt., podium zamyka PZU z 20,6 pkt.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: