ubezpieczenie play jak zrezygnować

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia na telefon?

1. Rezygnacja z umów ubezpieczeniowych dla elektroniki mobilnej (smartfon, tablet, laptop, aparat fotograficzny) Swoje oświadczenie o zawarciu umowy mogą Państwo odwołać w ciągu 14 dni od daty złożenia oświadczenia bez podania przyczyn w formie tekstowej (np. listem, faksem lub pocztą elektroniczną).

Jak sprawdzić ubezpieczenie Play?

W menu Polisy znajdziesz Twoje ubezpieczenia, które kupiłeś lub zamówiłeś za pośrednictwem aplikacji Play Ubezpieczenia.

Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu w Play?

Ochrona Wyświetlacza w Play Pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Potem opłata za ubezpieczenie wyniesie 5 zł miesięcznie. Uszkodzony telefon odbierzemy w ciągu 24 godzin od akceptacji szkody, a jego naprawa potrwa do 7 dni roboczych.

Co to jest ochrona wyświetlacza w Play?

Naprawa wyświetlacza wraz z obudową, aparatem fotograficznym i przyciskami, jeśli uległy przypadkowemu uszkodzeniu wraz z wyświetlaczem. Pokrycie kosztów naprawy do 1000 zł.

Kiedy można zrezygnować z polisy?

Umowę ubezpieczenia OC w 2021 roku można wypowiedzieć w dowolnym momencie jej trwania, ale rozwiąże się z ostatnim dniem okresu, na który została zawarta. Dzięki wypowiedzeniu umowa OC nie odnowi się automatycznie na kolejne 12 miesięcy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: