ubezpieczenie oc assistance standard w tuw co obejmuje

Co obejmuje assistance w TUW?

Organizujemy fachową i kompleksową pomoc w nagłych sytuacjach podczas podróży zagranicznej m.in. całodobowy dyżur telefoniczny, pomoc medyczną, pomoc językową, czy przedłużenie ochrony ubezpieczenia o 48h.

Co to znaczy Assistance Standard?

przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej w sytuacjach nagłych (24 godz.) pomoc w przypadku opóźnienia lotu (opóźnienie co najmniej 6 godz.)

Co jest w pakiecie assistance?

W standardowym pakiecie ubezpieczenia assistance pojazdu najczęściej znajduje się podstawowa pomoc w przypadku unieruchomienia pojazdu w wyniku uszkodzeń, które wystąpiły po kolizji drogowej. Zwykle ubezpieczyciel pokrywa tu koszty holowania pojazdu na lawecie do 50 km.

Jak TUW wypłaca odszkodowania?

Maksymalnie w ciągu 7 dni skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel w celu oszacowania strat. Zakład ubezpieczeń ma 30 dni na podjęcie decyzji o wypłacie odszkodowania. W przypadku braku potrzebnych dokumentów poinformujemy Cię o tym. Odszkodowanie jest wypłacane, jeżeli TUZ TUW ponosi odpowiedzialność

Jak sprawdzic do kiedy OC TUW?

Najprościej sprawdzić ważność ubezpieczenia OC na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) – www.ufg.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Baza OC i AC”. Następnie należy kliknąć w „Sprawdzenie ubezpieczenia OC”, a potem w „Identyfikacja umowy OC na dzień”.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: