ubezpieczenie laptopa gdzie

Gdzie najlepiej ubezpieczyć laptopa?

W ramach ubezpieczenia firmy otrzymasz odszkodowanie, gdy laptop ulegnie awarii, zostanie zniszczony lub skradziony. Jednym z takich produktów jest polisa dla firm w PZU. Można tu ubezpieczyć zarówno laptopa, którego przedsiębiorca jest właścicielem, jak i wynajmowanego.

Gdzie ubezpieczyć komputer?

Gdy komputer jest narzędziem pracy, taki sprzęt można objąć ochroną w ramach ubezpieczenia firmowego – polisę oferuje m.in. PZU czy Allianz.

Co obejmuje ubezpieczenie laptopa?

W przypadku ubezpieczenia laptopa, ważne aby polisa obejmowała przepięcia, zalanie i kradzież. Dodatkowo możemy rozważyć także ubezpieczenie od rabunku (kradzież poza domem) oraz przydatne Home Assistance (pomoc serwisu w razie awarii).

Gdzie ubezpieczyć sprzet AGD?

Informacje o wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych:Allianz.AXA Partners.Compensa.Ergo Hestia.ERGO Ubezpieczenia Podróży.Europ Assistance.May 11, 2022

Czy opłaca się ubezpieczać laptopa?

Na pewno warto rozważyć ubezpieczenie laptopa na wypadek powodzi, zalania, pożaru, przepięcia i kradzieży z włamaniem – to podstawowe zagrożenia. Przydatne może okazać się również ubezpieczenie laptopa w ramach Home Assistance, które zapewni pomoc informatyka w razie awarii.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: