ubezpieczenie iphone gdzie

Gdzie najlepiej ubezpieczyć telefon?

Klikochron jest chyba najpopularniejszym rozwiązaniem wśród osób, które szukają typowego ubezpieczenia smartfona, a nie chcą korzystać z usług telekomów. Firma oferuje polisę zarówno na telefon w abonamencie, jak kupiony na własność. Ubezpieczenie można wykupić do 3 miesięcy od daty nabycia urządzenia.

Czy warto kupic ubezpieczenie iPhone?

Żeby mieć lepszy obraz, jak wiele napraw/wymian można dokonać w ramach jednej polisy, możecie porównać cenę urządzenia do oficjalnych cen napraw w autoryzowanym serwisie Apple. Im droższy sprzęt, tym bardziej opłaca się go ubezpieczyć.

Ile kosztuje ubezpieczenie w Apple?

Ubezpieczenie iPhone Apple od 14.58 zł/mies.

Jak kupić ubezpieczenie na telefon?

Ubezpieczyć telefon możemy od razu podczas zakupu urządzenia, na przykład w popularnych elektromarketach, u operatora (Orange, Play, Plus i T-Mobile) lub korzystając z dostępnych ofert firm ubezpieczeniowych.

Czy opłaca się brać ubezpieczenie na telefon?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: