ubezpieczenie indywidualne w pzu co obejmuje

Jak sprawdzić co obejmuje polisa PZU?

zadzwoń 801 102 102, wyślij sms o treści SZKODA pod numer 4102 – oddzwonimy.

Co obejmuje ubezpieczenie PZU?

PZU W Razie Wypadku – ubezpieczenie gwarantuje wsparcie finansowe, jeżeli wskutek nieszczęśliwego wypadku dojdzie do złamania kości, oparzenia, trwałego inwalidztwa lub śmierci.

Co to jest ubezpieczenie indywidualne?

Polisa indywidualna jak sama nazwa wskazuje jest ubezpieczeniem, które chroni przed zdarzeniami związanymi tylko z osobą ubezpieczoną. Ten rodzaj ochrony jest „szyty na miarę”. Możemy wybrać sami wysokość sum ubezpieczenia poszczególnych ryzyk, a co za tym idzie modyfikować składkę.

Jaka jest różnica między ubezpieczeniem grupowym a indywidualnym?

Ubezpieczenia indywidualne mogą być dostosowane dokładnie do potrzeb danego klienta, jednak wysokość składki jest wyższa. Na ubezpieczenie w ramach polisy grupowej nie ma wpływu wiek, płeć, stan zdrowia, a wysokość składki uzależniona jest od ryzyka i cech całej grupy. Kryteria zdrowotne praktycznie nie istnieją.

Za co należy się odszkodowanie z PZU?

Wsparcie finansowe i pomoc po nieszczęśliwym wypadku, np. złamaniu, omdleniu, wstrząśnieniu mózgu. Pieniądze za pobyt w szpitalu z powodu wypadku lub choroby. Pomoc medyczna po wypadku, np.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: