ubezpieczenie ile za pobyt w szpitalu

Ile płaci PZU za 1 dzień pobytu w szpitalu?

1. PZU Życie SA wypłaca świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu w wysokości 0,5% sumy ubezpieczenia, z zastrzeże- niem ust. 2.

Czy za 3 dni pobytu w szpitalu PZU?

Ubezpieczenie na wypadek Leczenia Szpitalnego i Leczenia Szpitalnego PLUS Minimalny pobyt w szpitalu musi trwać powyżej 3 dni, w wyniku NNW 1 dzień. Maksymalny okres, za który PZU Życie SA wypłaca świadczenie dzienne za pobyt w szpitalu wynosi 90 dni.

Ile można dostać z ubezpieczenia za operacje?

Ubezpieczyciel wypłaca od 5% do 100% sumy ubezpieczenia, w zależności od rodzaju zabiegu. Przykładowa polisa na wypadek operacji, np. w PZU gwarantuje wypłatę: 100% sumy ubezpieczenia – jeśli ubezpieczony miał wykonywaną operację I klasy (np.

Jaki jest zwrot za pobyt w szpitalu?

W przypadku pobytu w szpitalu wynosi on 70 proc. wynagrodzenia. Jeżeli pobyt w placówce medycznej nastąpił skutek wypadku w pracy albo w drodze do niej, Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaci zasiłek w wysokości 100 proc. pensji.

Jak się liczy dni pobytu w szpitalu?

Na pierwszy dzień możesz przyjść później jeśli nie masz godziny przyjęcia bo nic nie będziesz miał robione. Następny dzień od rana mocz, krew, wyniki, zabieg, wolne. Następnego dnia śniadanie, obchod, wypis i do domu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: