ubezpieczenie hma+standard co to jest

Co obejmuje ubezpieczenie assistance standard?

Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii, holowanie, organizację części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu i udostępnienie pojazdu zastępczego.

Co obejmuje assistance standard w HDI?

HDI Assistance Standard to podstawowy wariant ubezpieczenia. Masz w jego ramach zapewnione holowanie twojego pojazdu w razie wypadku do 100 km, a osoby poszkodowanej – bez limitu, a także udzielenie informacji serwisowej i przekazanie wiadomości – ale tylko w razie wypadku.

Co to jest Moto assistance Standard?

Assistance Standard to wariant gwarantujący pomoc tylko w razie wypadku, w zakresie pokrycia kosztów holowania po wypadku do 100 km od miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy informacyjnej czy przekazania wiadomości.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

Assistance pokryje koszty naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach proponują nam różne warunki.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: