ubezpieczenie grupowe pzu gdzie składać dokumenty o wsparcie

Jak dosłać dokumenty do PZU?

Skompletuj dokumenty – wyślij je e-mailem w formie skanu na adres [email protected], dołącz do zgłoszenia internetowego lub przynieś do najbliższej jednostki PZU.

Czy można wypłacić pieniądze z ubezpieczenia grupowego?

Pieniądze ze swojego ubezpieczenia na życie możesz wypłacać w zależności od wybranej umowy – w każdym momencie lub po dwóch latach. Najkorzystniej będzie, jeśli zrobisz to, gdy Twoja umowa się skończy. Dzięki temu otrzymasz pełną kwotę, na którą się ubezpieczyłeś.

Jak zamówić blankiety wpłat PZU Życie?

Jeżeli wolisz otrzymać blankiety do wpłat, zadzwoń 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Wyślemy je pocztą.

Co z ubezpieczeniem grupowym po odejściu z pracy?

Jeśli w pracy masz grupowe ubezpieczenie, zazwyczaj możesz je kontynuować po odejściu z firmy. Wystarczy zawrzeć indywidualnie kontynuowane ubezpieczenie.

Jak uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego?

Najszybszy sposób to formularz online. Jeśli zdecydujemy się na taka metodę, musimy zeskanować wszystkie dokumenty i dołączyć je do formularza (warto sprawdzić w jakim rozszerzeniu należy zapisać pliki, np. PDF). Wysyłane dokumenty powinny być skanem oryginałów lub uwierzytelnionymi kserokopiami.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: