Ubezpieczenie assistance na wyjazd?

Ile kosztuje dokupienie assistance?

Krótkoterminowa ochrona assistance nie kosztuje dużo – najtańsze pakiety można mieć już za parę złotych, a typowy koszt 7-dniowej ochrony w Polsce i Europie nie przekracza 50 zł. Biorąc pod uwagę choćby koszty holowania za granicą, nie jest to wygórowana cena.

Ile kosztuje assistance na wakacje?

Ile kosztuje assistance za granicę? Cena ubezpieczenia assistance zależy od wybranej wersji i zakresu ochrony. Za polisę na tydzień możesz zapłacić już 25 zł, z kolei zakup rocznej ochrony w pełnym zakresie to koszt rzędu nawet 600 zł.

Jak kupić samo assistance?

Pakiet assistance można kupić za pośrednictwem strony internetowej https://ubezpieczenia.europ-assistance.pl. Proces zakupu został uproszczony – wystarczy wybrać odpowiedni produkt, wypełnić formularz rejestracyjny oraz opłacić polisę.

Czy opłaca się brać assistance?

Podstawowe pakiety dodawane są za darmo do lepszych polis OC oraz AC. Jeśli zależy Ci na szerszym zabezpieczeniu się na wypadek sytuacji kryzysowych, warto rozważyć zakup pełnego assistance. Jego koszty są zazwyczaj niewspółmiernie niskie do zakresu ochrony, jaki daje tego typu ubezpieczenie.

Jak kupic samo assistance?

Firmy ubezpieczeniowe proponują klientom assistance na rok lub na krótszy okres, np. 7 czy 30 dni. Krótkoterminowe assistance bez OC można kupić przez internet na stronie internetowej ubezpieczyciela. Zakup assistance bez OC jest możliwy, ale jedynie bezpośrednio u ubezpieczyciela.

Co wchodzi w zakres assistance?

Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii, holowanie, organizację części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu i udostępnienie pojazdu zastępczego.

Jak działa assistance za granicą?

W ramach assistance za granicą kierowca otrzymuje pomoc techniczną (w tym holowanie auta), informacyjną i prawną. Ubezpieczenie assistance za granicą można kupić z całorocznym OC/AC lub wyłącznie na wyjazd, np. na 30 dni (tzw. krótkoterminowe assistance za granicą).

Co daje assistance w ubezpieczeniu?

Co to jest Assistance? Ubezpieczenie Assistance jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które ma na celu zapewnienie kierowcy zorganizowanie wszechstronnej i natychmiastowej pomocy w razie wypadku, awarii, kolizji czy też kradzieży.

Jakie assistance za granicą?

To, jakie assistance na Europę wybrać jest zależne od miejsca podróży, a także celu. W przypadku krótkich wyjazdów turystycznych najlepiej zdecydować się na jak najbardziej rozbudowaną polisę. Absolutnym minimum, jest pomoc medyczna dla kierowcy, a także pasażerów oraz holowanie pojazdu za granicą.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: