ubezpieczenie assistance co obejmuje

Co gwarantuje ubezpieczenie assistance?

Ubezpieczenia assistance zapewniają dostęp do praktycznych usług takich jak holowanie, naprawa pojazdu czy samochód zastępczy w razie wypadku, awarii lub kradzieży. Podstawowe pakiety dodawane są za darmo do lepszych polis OC oraz AC.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

Assistance pokryje koszty naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach proponują nam różne warunki.

Jakie sytuacje nie są objęte ubezpieczeniem assistance?

Ochroną w ramach assistance nie są objęte szkody, które powstaną wskutek samookaleczenia się lub samobójstwa kierowcy. Ubezpieczyciel może odmówić realizacji usługi objętej limitem, który został już wykorzystany.

Kiedy można skorzystać z assistance?

Ubezpieczenie Assistance przyda Ci się: Gdy podczas podróży przebiłeś oponę w samochodzie. Gdy Twój samochód zepsuł się w trasie i wymaga naprawy w warsztacie. Gdy mimo awarii chcesz kontynuować podróż Gdy miałeś stłuczkę za granicą i potrzebujesz pomocy tłumacza.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: