ubezpieczenie assistance co daje

Co obejmuje ubezpieczenie assistance?

Ubezpieczenie assistance to natychmiastowa pomoc udzielana w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego. Wsparcie obejmuje m.in. pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii, holowanie, organizację części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu i udostępnienie pojazdu zastępczego.

Czy ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty naprawy?

Assistance pokryje koszty naprawy samochodu na miejscu, ale tylko w określonej skali. Ubezpieczyciele określają dokładne limity kwotowe, po przekroczeniu których musimy dopłacić z własnej kieszeni. Pamiętajmy jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swoich ofertach proponują nam różne warunki.

Kiedy można dzwonić na assistance?

Kierowca może liczyć na pomoc w razie kolizji lub wypadku. Jeżeli pojazd został unieruchomiony w wyniku takiego zdarzenia i nie nadaje się do dalszej jazdy, należy zadzwonić na infolinię i wezwać pomoc. Ubezpieczyciel może też pokryć koszty transportu do placówki medycznej.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

Kiedy przysługuje assistance?

Wariant Standard Assistance – brak samochodu zastępczego. Wariant Comfort Assistance – samochód zastępczy do 5 dni po awarii, wypadku lub kradzieży. Wariant VIP Assistance – samochód zastępczy do 5 dni po awarii, wypadku lub kradzieży.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: