ubezpieczenie ac pzu co obejmuje

Co obejmuje AC w PZU?

Autocasco w PZU, odmiennie niż w przypadku OC, chroni ubezpieczony pojazd od różnego rodzaju zdarzeń i ryzyk. Chroniony jest nie tylko sam pojazd, ale też jego wyposażenie fabryczne oraz dodatkowe, jeżeli właściciel pojazdu zgłosi taką część.

Czego nie obejmuje AC PZU?

O ile nie wykupi się odpowiedniego rozszerzenia, AC w PZU nie obejmuje szkód kradzieżowych na obszarze Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdawii.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia AC?

Ubezpieczenie Autocasco obejmuje zwykle szkody powstałe zarówno w ruchu drogowym, jak i poza nim, również podczas garażowania lub parkowania Twojego pojazdu. To mogą być szkody spowodowane przez osoby trzecie lub zdarzenia losowe, np. pożar, gradobicie, kolizja, stłuczka parkingowa, kradzież czy wandalizm.

Co można naprawić z AC?

Z AC możesz naprawić fizyczne uszkodzenia auta, ale także otrzymasz odszkodowanie w przypadku kradzieży pojazdu, Najczęstszym powodem odmowy wypłaty odszkodowania jest naruszenie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, w szczególności paragrafu o wyłączeniach odpowiedzialności.

Od czego chroni AC?

Autocasco (w skrócie AC) jest dobrowolnym ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych, które chroni Cię np. przed finansowymi skutkami uszkodzenia, zniszczenia lub utraty samochodu, jego części lub wyposażenia, powstałych w wyniku zdarzenia niezależnego od Twojej woli – sytuacji losowej czy spowodowanej przez osoby trzecie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: