turcja jakie ubezpieczenie

Na jaką kwotę ubezpieczyć się do Turcji?

Poradnik dla wyjeżdżających do Turcji Minimalne polecane sumy ubezpieczenia: dla ubezpieczenia kosztów leczenia (KL) – 60 000 EURO, dla ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC) – 20 000 EURO.

Czy do Turcji potrzebny jest EKUZ?

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – bo tak dokładnie nazywa się karta EKUZ – to dokument, który obowiązuje jedynie na terenie Unii Europejskiej. Na terenie Turcji z karty tej w związku z tym nie skorzystamy.

Ile kosztuje ubezpieczenie do Turcji?

Przy limicie 300 tys. zł za ubezpieczenie do Turcji zapłacimy około 30-40 złotych więcej.

Jak się zabezpieczyć przed wyjazdem do Turcji?

Oprócz leków przeciwmalarycznych i repelentów do podróżnej apteczki przed wyjazdem do Turcji należy włożyć:leki przeciwbiegunkowe, np. … leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe,wodę utlenioną lub inne środki odkażające skórę,środki opatrunkowe,żele i chusteczki antybakteryjne,kremy z filtrami UV (najlepiej SPF 50).Jun 4, 2014

Ile kosztuje dzień w szpitalu w Turcji?

W popularnych wśród Polaków kierunkach wakacyjnych, koszty leczenia w tym zestawieniu są przeciętne, ale nadal wysokie w porównaniu z wydatkami związanymi z wyjazdem – dzień hospitalizacji kosztuje od nieco ponad 400 zł w Turcji do niespełna 1800 zł we Włoszech.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: