t mobile jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu

Jak dziala ubezpieczenie telefonu T-Mobile?

ubezpieczeniem objęte są wszystkie elementy urządzenia; w przypadku kradzieży wydamy nowe urządzenie; w przypadku nieuprawnionego użycia zwrócimy koszty połączeń lub innych usług telekomunikacyjnych do 1 000 zł; na życzenie otrzymasz bezpłatnie urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Co to jest ubezpieczenie urządzenia Basic?

Dzięki „Ubezpieczeniu Urządzenia Basic” zyskujesz: ochronę wyświetlacza telefonu, smartfona lub tabletu na wypadek jego stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania, ochronę urządzenia na wypadek zalania wodą lub zatopienia.

Jak zrezygnować z ochrony wyświetlacza w Play?

Jeżeli decydujesz się na dezaktywację ubezpieczenia, możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii pod numerem +48 799 599 900. Ochrona kończy się z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego miesiąca, w którym zgłosiłeś chęć rezygnacji.

Jak skorzystać z ubezpieczenia telefonu?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Czy ubezpieczenie telefonu obejmuje baterie?

Jakie części obejmuje polisa – najczęściej spotykane ubezpieczenia nie obejmują szybko zużywających się elementów, takich jak baterie, bezpieczniki czy lampy. Zdarzenia, których polisa nie obejmuje – ubezpieczenia bardzo często nie obejmują wszystkich możliwych nieszczęśliwych wypadków.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: