pzu ubezpieczenie lekowe jakie apteki

Czy PZU zwraca za leki?

Dofinansowanie do leków na receptę – 80%. Dofinansowanie na antybiotyki i leki na choroby sezonowe (ponad 3200 pozycji lekowych). Bezgotówkowa realizacja recepty (dofinansowanie już w momencie zakupu) w sieci blisko 8000 aptek.

W jakiej aptece można placic karta PZU?

Z karty możesz skorzystać w każdej aptece w Polsce.

Czy ubezpieczalnia zwraca za leki?

WAŻNE! Zwrot kosztów poniesionych za leki dotyczy przede wszystkim prawidłowo wypisanej recepty i leków wymienionych w Katalogu Leków. Umowa z ubezpieczycielem zawierana jest na 12 miesięcy i może zostać kontynuowana przez kolejne lata, wymaga jednak przedłużenia umowy.

Jak korzystać z karty aptecznej PZU?

Aplikacja mobilnaPobierz aplikację mobilną PZU APTEKA.Zrób skan, kopię lub zdjęcie paragonu lub faktury za zakupy oraz awersu i rewersu Karty aptecznej.Wypełnij formularz i dołącz skany, kopie lub zdjęcia dokumentów.Wyślij wypełnione zgłoszenie.

Jak sprawdzic co mam w pakiecie PZU?

Skorzystaj z portalu mojePZU – więcej informacji tutaj. Zadzwoń na całodobową infolinię – 801 405 905, 799 698 698 lub 22 505 15 48 (opłata zgodna z taryfą operatora). Skorzystaj z aplikacji mobilnej PZU (do pobrania z AppStore i GooglePlay).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: