pzu ubezpieczenie lekowe co to jest

Co to jest karta lekowa PZU?

Pieniądze na zakupy w aptece po operacji lub pobycie w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Co to jest ubezpieczenie lękowe?

Ubezpieczenie lekowe zapewnia nam zwrot kosztów poniesionych za zakupione leki w dowolnej placówce medycznej w Polsce. Posiadając polisę zdrowotną TU Zdrowie, jako ubezpieczeni możemy również korzystać z usług medycznych w dowolnie przez nas wybranej przychodni medycznej w całym kraju.

Czy PZU zwraca za leki?

Dofinansowanie do leków na receptę – 80%. Dofinansowanie na antybiotyki i leki na choroby sezonowe (ponad 3200 pozycji lekowych). Bezgotówkowa realizacja recepty (dofinansowanie już w momencie zakupu) w sieci blisko 8000 aptek.

Jak sprawdzic co mam w pakiecie PZU?

Skorzystaj z portalu mojePZU – więcej informacji tutaj. Zadzwoń na całodobową infolinię – 801 405 905, 799 698 698 lub 22 505 15 48 (opłata zgodna z taryfą operatora). Skorzystaj z aplikacji mobilnej PZU (do pobrania z AppStore i GooglePlay).

Ile kosztuje ubezpieczenie lękowe?

Polisa lekowa to rozszerzenie ochrony podstawowej oferty ubezpieczeniowej. Zazwyczaj nie kosztuje już od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Jednym z towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują taką polisę jest TU Zdrowie. Ubezpieczyciel pokrywa w całości koszt poniesiony za zakup leków.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: