pzu jak wycofac ubezpieczenie

Czy można zrezygnować z polisy ubezpieczeniowej?

Kodeks cywilny przewiduje możliwość odstąpienia od umowy ubezpieczenia. Jeśli polisa zawarta jest na okres dłuższy niż 6 miesięcy, wypowiedzenie umowy domu czy mieszkania możemy złożyć w ciągu 30 dni od daty jej podpisania.

Jak napisać pismo o rezygnacji z ubezpieczenia?

Oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia na życie powinno zawierać dane TU, dane osobowe ubezpieczonego, numer polisy, oświadczenie o rezygnacji, opcjonalnie prośbę o wypłatę nadpłaconych składek i numer konta w banku, a także datę i odręczny podpis ubezpieczonego.

Gdzie wyslac wypowiedzenie umowy PZU?

Pocztą na adres: PZU, ul. Postępu 18 a, 02-676 Warszawa. Mailem na adres: [email protected]

Czy można wypłacić pieniądze z polisy na życie?

Pieniądze ze swojego ubezpieczenia na życie możesz wypłacać w zależności od wybranej umowy – w każdym momencie lub po dwóch latach. Najkorzystniej będzie, jeśli zrobisz to, gdy Twoja umowa się skończy. Dzięki temu otrzymasz pełną kwotę, na którą się ubezpieczyłeś.

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia na życie w PZU?

Informację, jak zrezygnować z umowy, możesz uzyskać w wybrany przez Ciebie sposób. Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Odwiedź nasz oddział. Umów się na spotkanie z naszym agentem.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: