Po jakim czasie dodaje się ogloszenie na OLX?

Jak długo czeka się na dodanie ogłoszenia na OLX?

Czasami zgłaszacie nam, że pomimo promowania Wasze ogłoszenie przestało być widoczne na stronie. Dlaczego tak się dzieje? Zacznijmy od tego, że każde ogłoszenie w OLX jest dodawane zawsze na 30 dni, a więc właśnie tyle trwa jego publikacja na stronie.

Jak dodać ogłoszenie na OLX krok po kroku?

Jeśli korzystasz z:przeglądarki na komputerze — kliknij przycisk Dodaj ogłoszenie — znajdziesz go w prawym, górnym rogu.aplikacji mobilnej — kliknij przycisk Dodaj — znajdziesz go na dole ekranu.

Czy ogłoszenia z otomoto są widoczne na OLX?

Po dodaniu ogłoszenia będzie ono widoczne w odpowiedniej kategorii w OLX. Do Grupy OLX należą również serwis OTOMOTO oraz Otodom. Dlatego dodając płatne ogłoszenie w jednym z tych serwisów, możesz wykupić dodatkową opcję, dzięki której oferta pojawi się również na olx.pl.

Dlaczego moje ogłoszenie na OLX jest oczekujące?

Do tej zakładki trafiają ogłoszenia, które oczekują na sprawdzenie, czy nie doszło do naruszeń. Po weryfikacji Twoje ogłoszenie zostanie przeniesione do zakładki Aktywne. W tej zakładce znajdują się ogłoszenia, które zostały zatrzymane, ponieważ naruszały nasz Regulamin.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: