nnw ubezpieczenie co to

Na czym polega ubezpieczenie NNW?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych (NNW) jest formą ubezpieczenia, obejmującą ochronę życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Wypłacane jest ono w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Czy warto mieć ubezpieczenie NNW?

Zdecydowanie tak! Do zakupu ubezpieczenia NNW zachęca szeroki zakres ochrony dla kierowcy i pasażerów. Poza tym polisę gwarantującą świadczenia finansowe wypłacane w razie nieszczęśliwego wypadku zdecydowanie warto posiadać.

Czym różni się OC od NNW?

Z polisy OC zostaną zrekompensowane szkody osobowe pasażerów znajdujących się w naszym samochodzie oraz osób podróżujących autem, z którym się zderzyliśmy. Jednak sprawcy zdarzenia z pomocą może przyjść tylko ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW).

Czy NNW ma sens?

Według nich kupno ubezpieczenia NNW ma sens, ale klient musi wybrać je świadomie i dokładnie zapoznać się z jego warunkami. – Ochrona z ubezpieczenia NNW jest realna i stanowi wartość dodaną dla klienta, jeśli klient pozna jej zakres i faktyczną sumę ubezpieczenia.

Przed czym chroni NNW?

Taka polisa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych, w biurze lub podczas pracy w domu. Ubezpieczenie NNW to ochrona również podczas życia prywatnego.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: