Na drogach zauważono testowe BMW X1 w wersji M35i

Niemiecka marka BMW kontynuuje różne testy crossovera X1 M35i 2023. Samochód trzeciej generacji trafił na nowe zdjęcia „szpiegowskie” i pokazał dużą liczbę części produkcyjnych.

Tym razem specjaliści BMW M wysłali kompaktowy Crossover do południowej części Europy w celu przeprowadzenia ważnych testów w wysokich temperaturach. Zauważalne jest, że technologia bardzo się rozwinęła od czasu ostatniej obserwacji tego modelu. Wariant sportowy ma prawie seryjne nadwozie i pokazuje nam wiele elementów stylistycznych, które nadają mu bardziej sportowy charakter i agresywność. Na przykład z przodu widzimy centralny wlot powietrza, który otrzymał nowy projekt i nieco inny kształt. Sądząc po zakamuflowanym tylnym końcu, nie otrzymał żadnych istotnych aktualizacji. Z nowego można wyróżnić tylko dwie pary rur wydechowych na krawędziach samochodu.

Za tarczami samochodu widzimy zaciski hamulcowe w Kolorze Niebieskim. Ale obudowy lusterek wstecznych nie wyglądają na seryjne, więc na gotowym crossoverze będzie coś innego. Ten prototyp testowy wyróżnia się jednym szczególnym szczegółem w kolorze nadwozia, który można zobaczyć na nadkolach i części tylnego zderzaka. Faktem jest, że ten odcień zieleni jest zawarty w specjalnej palecie BMW Individual. Jak wiadomo, rzeczywisty model nie ma takiej opcji barwienia, ale najwyraźniej pojawi się po wydaniu nowej generacji.