Kto ma dom na Majorce?

Gdzie Lewandowski ma mieszkanie na Majorce?

Nowa willa Roberta Lewandowskiego znajduje się na słonecznej Majorce w zachodniej części wyspy. Niedaleko stąd posiadłości mają gwiazdy Hollywood takie jak: Brad Pitt czy Catherine Zeta-Jones. Rezydencja została urządzona w klimacie boho.

Ile kosztuje domek na Majorce?

Ceny za m2 na Majorce: średnia cena za m2 nieruchomości na Majorce to około 5000 euro. na starym mieście w stolicy, czyli w Palmie cena jest już wyższa, od 5000 do 7500 euro/m2. w kurortach turystycznych ceny w zależności od widoku i standardu wahają się od 3000 do 5500 za m2.

Gdzie teraz mieszka Anna Lewandowska?

Lewandowscy mają przepiękny dom w Monachium. Dzięki mediom społecznościowym możemy zobaczyć, jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie wiedzie szczęśliwe, dostanie życie w Niemczech. Ich rezydencja znajduje się w prestiżowej dzielnicy Bogenhausen.

Czy Lewandowski kupił dom na Majorce?

Wygląda na to, że Lewandowscy zostali niedawno szczęśliwymi posiadaczami luksusowej posiadłości w miejscowości Santa Ponsa na Majorce. Z wpisu, który agent nieruchomości opublikował kilka miesięcy temu na swoim profilu na Instagramie, wynika, że posiadłość warta jest nie 3,5 miliona, a 3,85 mln euro.

Gdzie ma dom na Mazurach Lewandowski?

Wspaniała posiadłość! 03 Mieszkanie Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej na Złotej 44.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: