jakie ubezpieczenie wykupić na wyjazd do bułgarii

Ile kosztuje ubezpieczenie do Bułgarii?

Przykładowe ceny polisy turystycznej do BułgariiUbezpieczycielTU Europa (6 zł/dzień)Generali (8 zł dzień)Koszty leczenia175 852 zł500 000 złRatownictwo21 982 zł500 000 złNNW21 982 zł50 000 złOC219 815 zł200 000 zł–

Co daje EKUZ w Bułgarii?

Dzięki EKUZ turyści z Polski mogą w Bułgarii skorzystać ze świadczeń refundowanych przez tamtejszy odpowiednik NFZ. Odbywa się to na zasadach takich, jakie dotyczą także obywateli bułgarskich. Pomoc dotyczy jednak wyłącznie niezbędnych świadczeń medycznych.

Czy lubia Polakow w Bułgarii?

Mimo tych drobnych negatywnych akcentów Bułgarzy lubią Polaków i liczą, że będą odwiedzać ich kraj równie tłumnie, co przed pandemią. W końcu te setki tysięcy turystów z Polski napędzają ich lokalną gospodarkę.

Jak można mieć ubezpieczenie zdrowotne nie pracując?

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne NFZ Aby zdobyć ubezpieczenie zdrowotne w przypadku, gdy nie jesteś zatrudniony, nie pracujesz i nie ubezpiecza Cię inny członek rodziny, wystarczy, że złożysz wniosek w odpowiedniej placówce NFZ.

Na co trzeba uważać w Bułgarii?

Znaczny udział w napadach i kradzieżach mają prostytutki i alfonsi. Więc unikajcie mało oświetlonych miejsc oraz okolic parków i lasów. W kurortach zdarzają się włamania do pokoi hotelowych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: