jakie ubezpieczenie turystyczne usa

Ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd do USA?

przy wyborze ubezpieczenia od kosztów leczenia na 400 tys. zł/osoba całkowity koszt ubezpieczenia wyniesie ok 500 zł za wszystkie osoby, za cały okres (istnieje możliwość zmiany sumy ubezpieczenia oraz rozszerzenia ubezpieczenia o dodatkowy zakres).

Jaka suma ubezpieczenia do USA?

Rozsądna minimalna suma ubezpieczenia, która zapewni ci ochronę na wyjazd do USA to 200 000 PLN, ale rekomendowana kwota to 100 000 EUR lub 500 000 PLN. Szukaj ofert z wysoką sumą ubezpieczenia, aby nie zdziwić się później widząc wysokie koszty leczenia w USA!

Czy EKUZ działa w USA?

Karta EKUZ nie obowiązuje na terenie Stanów Zjednoczonych! To kolejny argument przemawiający za znalezieniem naprawdę korzystnego ubezpieczenia zdrowotnego na wyjazd do USA. Tylko odpowiednia polisa pozwoli pokryć ewentualne koszty leczenia na miejscu.

Czy trzeba wykupic ubezpieczenie do USA?

Leczenie w USA jest bardzo drogie, dlatego wybierając się do Stanów, koniecznie należy wykupić odpowiednią polisę z należycie wysoką sumą gwarantowaną pokrycia kosztów leczenia. Polisę podróżniczą można kupić w kilku prostych krokach przez Internet.

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do USA?

Przed rozpoczęciem podróży sprawdź czy masz: ważny paszport, wizę (jeśli wymagana) lub Elektroniczny System Autoryzacji Podróży (ESTA) oraz inne potrzebne dokumenty, które upoważniają do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: