jakie ubezpieczenie telefonu

Czy opłaca się brać ubezpieczenie na telefon?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

Co obejmuje ubezpieczenie na telefon?

Standardowe ubezpieczenie obejmuje uszkodzenia sprzętu w wyniku wypadku, zalania czy przepięcie. Ochroną można objąć sam wyświetlacz lub całe urządzenie. Jednak nie są to wszystkie sytuacje, w których ochrona telefonu jest możliwa.

Ile kosztuje ubezpieczenie na telefon?

Podstawowy wariant polisy ubezpieczeniowej na telefon może kosztować około 12-15 złotych miesięcznie, co daje mniej więcej 150 złotych rocznie. Jeśli jednak zdecydujesz się na bardziej kompleksową ochronę, to musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie 350 złotych każdego roku.

Jakie ubezpieczenie dla iPhone?

Ubezpieczenie iPhone’a w ramach polisy firmowej Tego typu ubezpieczenia są powszechnie dostępne na rynku, oferują je m. in. PZU, Link4, Proama, Uniqa czy Aviva. Zakres ochrony może obejmować zarówno zdarzenia losowe, jak i ryzyka kradzieżowe (kradzież z włamaniem, kradzież zwykłą i rabunek) oraz akty wandalizmu.

Ile kosztuje ubezpieczenie iPhone 11?

Ubezpieczenie iPhone Apple od 14.58 zł/mies.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: