jakie ubezpieczenie do chin

Ile mam czasu na wykupienie OC?

Ubezpieczenie OC należy kupić najpóźniej w dniu rejestracji auta, ale nie później niż z chwilą wprowadzenia go do ruchu. Nabywca pojazdu może skorzystać z pakietu dealerskiego, może też na własną rękę znaleźć polisę OC oraz skorzystać z dodatkowych polis, np. ubezpieczenia AC.

Czy do Chin potrzebny jest paszport?

Tak, paszport jest potrzebny, ponieważ wiza jest do niego wklejana w konsulacie.

Czego nie wolno robić w Chinach?

Opium, morfina, heroina, marihuana i inne narkotyki i substancje psychotropowe objęte są zakazem wwozu na terytorium kraju. Osobom fizycznym nie wolno wysyłać ani dostarczać ich do Chin.

Jakie ubezpieczenie do wizy?

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego (nr 810/2009) nakłada obowiązek posiadania podróżnego ubezpieczenia medycznego na wszystkich cudzoziemców spoza Strefy Schengen i Unii Europejskiej. Wszyscy posiadacze wizy Schengen i karty pobytu muszą posiadać ubezpieczenie zdrowotne podróżując do Polski i po Europie.

Co najpierw rejestracja samochodu czy ubezpieczenie?

Odpowiedź na pytanie, co najpierw – rejestracja czy ubezpieczenie, brzmi: ubezpieczenie. To właśnie o polisę OC warto zadbać w pierwszej kolejności. Pracownicy wydziału komunikacji pytają o OC przy rejestracji lub odbiorze dowodu rejestracyjnego.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: