jakie ubezpieczenie assistance za granicą krótkoterminowe

Ile kosztuje assistance za granicę?

Tańsze pakiety, obowiązujące przez cały rok na terenie Europy, można kupić za mniej niż 100 zł. Pakiety z maksymalną ochroną kosztują od 250–300 zł do 600 zł w zależności od ich zakresu. Najmniejszy wydatek czeka tych, którzy potrzebują assistance tylko na tydzień – taką ochronę można znaleźć już za 25 zł.

Jakie assistance za granicą?

W czołówce znajdują się również PZU oraz Benefia (1000 km). Standardem wydaje się 500 km holowania za granicą. Taki dystans oferują Aviva, Link4, mtu24 i Proama.

Ile kosztuje ubezpieczenie assistance?

Już od 105 zł /rok! Assistance zapewnia Ci pomoc na drodze, gdy przydarzy się awaria, wypadek, kradzież.

Czy można wykupić tylko assistance?

Tylko część ubezpieczycieli ma w swojej ofercie takie rozwiązanie. Inni umożliwiają nabycie assistance tylko w pakiecie z OC lub AC. Do towarzystw ubezpieczeniowych, w których można kupić samo assistance, należą m.in. Generali, Uniqa i LINK4.

Gdzie kupić assistance krótkoterminowe?

Nie każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada w ofercie assistance krótkoterminowe. Aktualnie tego typu polisę można kupić np. w Europ Assistance w kalkulatorze rankomat.pl. Dzięki temu możesz ubezpieczyć nawet 17-letni samochód na4, 9, 16, 31 dni i cały rok.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: