jakie rabaty daje toyota

Kiedy wyprzedaż Toyoty 2021?

Podczas gdy rynek dołuje, a wielu importerów nie ma samochodów, Toyota wciąż ma w swojej ofercie samochody wyprodukowane w 2021 roku. W związku z tym, jak co roku, marka rozpoczyna 2 listopada akcję wyprzedaży rocznika 2021.

Ile można dostać rabatu na nowe auto?

5-6% w zależności od marki. Tutaj jednak sprawa też nie jest taka prosta – w przypadku Mercedesa i Volvo bardzo liczy się to, jakie auta mamy we flocie. Większy rabat dostaną te firmy, które posiadają auta klasy premium (np. Audi, BMW), aniżeli te bardziej budżetowe (np.

Co to jest program Toyota More?

W Toyota More zyskasz dostęp do wartościowych benefitów zarezerwowanych wyłącznie dla uczestników programu. Możesz otrzymać m.in. wysoki rabat na zakup nowej Toyoty. Pierwsze korzyści odczuwalne są zaraz po zakupie auta – pokaźny pakiet punktów Toyota More trafia na Twoje konto.

Jaki rabat przy zakupie nowego samochodu?

Oto jakie auta tej marki możemy kupić taniej:Ford Puma – rabat do 8 500 złFord Kuga – rabat do 16 000 złFord Kuga Plug-in Hybrid – rabat do 14 000 złFord Fiesta – rabat do 5100 złFord EcoSport – rabat do 15 500 złFord Focus Active – rabat do 11 000 złFord Focus – rabat do 11 000 złFord S-Max – 16 500 zł

Kiedy zaczynają się wyprzedaże w Toyocie?

Toyota wciąż ma w swojej ofercie samochody wyprodukowane w 2021 roku. W związku z tym, jak co roku, marka rozpoczęła 2 listopada akcję wyprzedaży rocznika 2021.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: