Jaki jest zasięg pompy do betonu?

Ile metrów ma pompa do betonu?

Jest to urządzenie zwane także potocznie pompogruszką, które umożliwia przemieszczanie nawet do 9 m3 betonu, a także podanie go pompą na wysokość nawet do 29 m. Jego zastosowanie jest uniwersalne: począwszy od budownictwa jednorodzinnego, skończywszy na większych budowach.

Na jaką odległość można podać beton?

Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu. Jeśli nie, spodziewaj się, że zapłacisz około 3,5 zł/km; pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

Ile kosztuje pompa do betonu?

Pompy do betonu: pompa 28 mb -230 zł/godz. pompa 36 mb-280 zł/godz. pompa 42 mb-350 zł/godz. od 10-20-25zł/m3.

Ile zarabia operator pompy do betonu?

Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 950 PLN brutto. Co drugi operator pompy do betonu otrzymuje pensję od 4 060 PLN do 6 410 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych operatorów pomp do betonu zarabia poniżej 4 060 PLN brutto.

Ile metrów ma Pompogruszka?

Mieszalniki stosowane w pompogruszkach mają przeważnie 7, 8 lub 9 metrów sześciennych nominalnej pojemności. Wysięgnik posiada z reguły 3 lub 4 ramiona umieszczone po prawej stronie betonomieszarki.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: