jak zrobić przelew za ubezpieczenie samochodu pzu

Co wpisać w tytule przelewu za ubezpieczenie samochodu?

Należy w tytule przelewu wpisać nr polisy lub inne dane, które znajdziesz w umowie.

Jak zapłacić przelewem za ubezpieczenie samochodu?

Jak zrobić przelew za ubezpieczenie samochodu? Wystarczy wpisać wymagane dane dotyczące odbiorcy i nadawcy płatności, a także otrzymany od nas numer konta i wyliczoną kwotę składki na OC lub jej ratę . Następnie trzeba wysłać przelew lub zlecić jego wykonanie, np. w banku lub na poczcie.

Jak sprawdzić czy polisa jest opłacona PZU?

Stan swoich płatności możesz sprawdzić w wybrany przez Ciebie sposób. Wypełnij formularz internetowy – uzyskasz informacje o kwocie, która pozostała do zapłaty. Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Czy nieopłacona polisa AC jest ważna PZU?

Nieopłacona polisa będzie ważna. W razie zdarzenia na drodze poszkodowany dostanie odszkodowanie, a ubezpieczyciel wystąpi do Ciebie z roszczeniem o zapłatę składki. Jeśli jednak nie opłaciłeś wszystkich składek za mijający okres 12 miesięcy, zawarcie nowej umowy nie następuje i możesz stracić ciągłość ubezpieczenia.

Jak zaplacic za OC PZU?

Najprościej zrobić przelew na konto, którego numer znajdziesz w swojej umowie. Jeżeli wolisz otrzymać blankiety do wpłat, zadzwoń 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Wyślemy je pocztą.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: