Jak zarabiać własnym busem?

Ile zarabia się na własnym busie?

Właściciel jeżdżący samemu busem zarobi średnio na czysto około 550 euro na tydzień. Od tej kwoty trzeba odliczyć jeszcze jedzenie, amortyzację auta i ewentualne opłaty drogowe.

Czy można zarobić na transporcie busem?

Zarobki na BUS-ie to teraz na rączke 4000-6000zł dla kierowcy.

Czy transport busem jest opłacalny?

Jeśli posiadasz windę lub kontener to możesz liczyć na wyższa stawkę około 0.42 do 0.45 euro za każdy kilometr. W Polsce jest o wiele łatwiej i sam możesz znajdować sobie ładunki i kontrahentów. Jeżeli jednak zdecydujesz się na spedycje to możesz liczyć maksymalnie od 1,20 zł do 1,35 zł za każdy kilometr.

Ile kosztuje 1 km transportu busem?

Przewóz osób Bus 9 – 20 osób wynajem … osobowym. 20 osobowy + kierowca to ok 2.50zł za kilometr 18 osobowy + kierowca to ok 2,50 zł za kilometr 8 osobowy + kierowca…

Ile zarabia busiarz na Miedzynarodowke?

Jak wiadomo, wyjazdy w trasy międzynarodowe bardziej kalkulują się zawodowym kierowcom. Poziom, na jakim kształtują się przeciętne zarobki kierowcy busa na międzynarodówce, to ok. około 170-180 zł za dzień. Są firmy, które doświadczonym pracownikom oferują znacznie wyższe stawki – nawet do 250 zł za dzień.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: