Jak założyć e-TOLL na telefonie?

Jak aktywowac aplikację e-Toll?

W zakładce „Urządzenia” wybieramy: „Aplikacja mobilna” i klikamy w napis „+Przypisz do pojazdu”, wybieramy numer rejestracyjny naszego auta i klikamy „Przypisz”. Teraz w oknie „Lista aktywnych urządzeń” zobaczymy numer pojazdu przypisany do aplikacji oraz numeru biznesowego. Klikamy zielony przycisk „Aktywuj”.

Jaka aplikacja do e-Toll?

e-TOLL to też dwie rządowe aplikacje, które można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play oraz w AppStore. e-TOLL PL BILET przeznaczona jest do zakupu e-biletu autostradowego przez kierowców pojazdów lekkich.

Jak rozpocząć przejazd Etoll?

Jak zacząć korzystać z e-TOLLonline na stronie etoll.gov.pl (potrzebny jest profil zaufany)w stacjonarnej sieci Miejsc Obsługi Klienta.za pośrednictwem wybranego dostawcy kart flotowych.w punktach obsługi e-TOLL.1 Dec 2021

Jak dodać pojazd e-Toll?

Trzeba przypisać do niego pojazd klikając w ramkę „Dodaj pojazd” – w przycisk „Przejdź”. Otworzy się okno „Przypisz do konta rozliczeniowego”. Możemy sprawdzić, czy pojazd nie znajduje się na liście. Jeżeli nie, to klikamy w przycisk „Dodaj pojazd”.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: