Jak zabezpieczyć rant felgi?

Jak chronić felgi?

Po umyciu felg warto je zabezpieczyć na przykład woskiem lub specjalnym preparatem w sprayu. Warto też umyć opony, co pomoże na przykład w ocenie stanu ogumienia i głębokości bieżnika.

Jak uchronić się przed kradzieżą kół?

Sposobów na zabezpieczenie kół przed kradzieżą nie ma zbyt wiele, a najlepszą ochroną przed złodziejem jest pozostawienie samochodu w monitorowanym miejscu. Mimo to warto stosować dodatkowe środki zabezpieczające, a najskuteczniejszym z nich jest założenie śrub antykradzieżowych.

Jak zabezpieczyć nowe felgi?

Dlatego po myciu należy raz na jakiś czas zastosować odpowiedni środek prewencyjny. Zabezpieczenie felgi ułatwi jej późniejsze mycie. My korzystaliśmy ze środka marki Sonax Xtreme do zabezpieczania felg.

Czym uzupełnić ubytki w felgach aluminiowych?

Jeśli otarciu towarzyszy drobny ubytek materiału felgi, wówczas jest on uzupełniany specjalistyczną masą wypełniającą o wysokiej twardości i wytrzymałości. Twardość masy wypełniającej jest na tyle wysoka, że konieczne jest użycie specjalistycznych narzędzi do jej odróbki.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: