Jak zabezpieczyć felgi aluminiowe?

Jak chronic felgi?

Sposobem na ochronę felg, a przy okazji na dość znaczącą odmianę wyglądu auta, jest pokrycie kół warstwą płynnej gumy. Można przebierać w kolorach preparatów, malowanie łatwo wykonać samemu, a gdy nam się znudzi, środek da się bez trudu usunąć.

Czym smarować żeby felgi aluminiowe?

Smar ceramiczny K2 można stosować zarówno dla felg stalowych jak i aluminiowych.

Jak dbać o felgi aluminiowe zima?

Najlepszym rozwiązaniem staje się zwykły samochodowy szampon, odpowiednio rozcieńczony z wodą. Regularne mycie może z powodzeniem lepiej pielęgnować felgi niż niejeden środek chemiczny do tego dostosowany. Alufelgi najlepiej myć gąbką, ewentualnie szczotką, ale tylko z miękkim włosiem.

Jak zabezpieczyć aluminium?

Doskonale nadaje się do tego celu akrylowy lakier firmy PRESTO,w sprayu. Jeszcze lepiej jeśli zrobisz sobie taki lakier na zamówienie z utwardzaczem,mozesz go także nabić w puche,z tym że to drogo wychodzi. Jest specjalna strókturka do aluminium poszukaj tego specyfiku w sklepach lakierniczych jest napewno.

Jak zabezpieczyć koła przed kradzieżą?

Sposobów na zabezpieczenie kół przed kradzieżą nie ma zbyt wiele, a najlepszą ochroną przed złodziejem jest pozostawienie samochodu w monitorowanym miejscu. Mimo to warto stosować dodatkowe środki zabezpieczające, a najskuteczniejszym z nich jest założenie śrub antykradzieżowych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: