Jak zabezpieczyć bialy lakier samochodu?

Jak chronić lakier samochodu?

A oto najbardziej skuteczne i popularne sposoby zabezpieczania lakieru samochodowego: woskowanie lakieru, zastosowanie powłoki polimerowej, kwarcowej lub ceramicznej, folia ochronna PPF.

Czym zabezpieczyć lakier samochodowy po polerowaniu?

Najpopularniejszymi środkami ochronnymi są woski, ale o wiele trwalsze będą powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe czy powłoki hybrydowe, które cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników pojazdów, którzy zabezpieczali w ten sposób lakiery swoich samochodów.

Jak wyczyscic bialy samochód?

Jak zatem myć białe auto? Warto zdecydować się na myjnię ręczną i korzystać ze strumieni piany i wody, które nie uszkodzą lakieru. Jeśli myjemy białe auto w zaciszu domowego ogrodu czy garażu, możemy używać miękkich gąbek, które skutecznie zetrą brud, ale nie wpłyną na uszkodzenie lakieru.

Jak zabezpieczyć miękki lakier?

Jedyną skuteczną metodą trwałego zabezpieczenia lakieru jest nałożenie na jego powierzchnię powłoki ceramicznej. Jej głównym zadaniem jest ochrona lakieru przed uszkodzeniami. Utwardza ona miękki lakier nawet o 50%. Tworzy na jego powierzchni warstwę o grubości kilku mikronów.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: