jak wyłączyć ubezpieczenie wyświetlacza w play

Co to jest ochrona wyświetlacza w Play?

Ochrona wyświetlacza (2) Z ubezpieczeniem w Play masz gwarancję naprawy wyświetlacza i elementów uszkodzonych wraz z nim. Jeśli uszkodzisz ekran telefonu lub tabletu, naprawimy go wraz z niesprawnymi częściami, tj. obudową, przyciskami czy aparatem fotograficznym. Limit kosztów naprawy wynosi 1000 zł rocznie.

Ile kosztuje ochrona wyświetlacza w Play?

Jeśli decydujesz się na naprawę, wymianę urządzenia na nowe lub wypłatę świadczenia pieniężnego, zobowiązujesz się zapłacić 99 zł wkładu własnego. W ciągu 12 miesięcy przysługuje Ci jedna naprawa telefonu.

Jak włączyć usługę wyświetlacza?

Wszystko, co musisz zrobić: Ściągnij aplikację Serwis Wyświetlacza. Wykonaj zdjęcie w lustrze i aktywuj usługę. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie – aktywuj usługę z poziomu aplikacji.

Ile kosztuje ubezpieczenie ekranu w telefonie?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Jak wyłączyć ochronę wyświetlacza w Play24?

Jeżeli decydujesz się na dezaktywację ubezpieczenia, możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii pod numerem +48 799 599 900. Ochrona kończy się z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego miesiąca, w którym zgłosiłeś chęć rezygnacji.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: