jak wyłączyć ubezpieczenie w t-mobile

Jak zrezygnować z ubezpieczenia w T-Mobile?

Jak rozwiązać umowę? Ubezpieczający ma prawo odstąpienia od umowy ubezpieczenia w terminie 30 dni od dnia jej zawarcia. Skontaktuj się z T-Mobile w celu odstąpienia od umowy.

Jak działa ubezpieczenie telefonu T-Mobile?

ubezpieczeniem objęte są wszystkie elementy urządzenia; w przypadku kradzieży wydamy nowe urządzenie; w przypadku nieuprawnionego użycia zwrócimy koszty połączeń lub innych usług telekomunikacyjnych do 1 000 zł; na życzenie otrzymasz bezpłatnie urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Co to jest ubezpieczenie urządzenia Basic?

Dzięki „Ubezpieczeniu Urządzenia Basic” zyskujesz: ochronę wyświetlacza telefonu, smartfona lub tabletu na wypadek jego stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania, ochronę urządzenia na wypadek zalania wodą lub zatopienia.

Jak zrezygnować z ochrony wyświetlacza w Play?

Jeżeli decydujesz się na dezaktywację ubezpieczenia, możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii pod numerem +48 799 599 900. Ochrona kończy się z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego miesiąca, w którym zgłosiłeś chęć rezygnacji.

Czy ubezpieczenie telefonu obejmuje baterie?

Jakie części obejmuje polisa – najczęściej spotykane ubezpieczenia nie obejmują szybko zużywających się elementów, takich jak baterie, bezpieczniki czy lampy. Zdarzenia, których polisa nie obejmuje – ubezpieczenia bardzo często nie obejmują wszystkich możliwych nieszczęśliwych wypadków.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: