jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu w play

Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu w Play?

Ochrona Wyświetlacza w Play Pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Potem opłata za ubezpieczenie wyniesie 5 zł miesięcznie. Uszkodzony telefon odbierzemy w ciągu 24 godzin od akceptacji szkody, a jego naprawa potrwa do 7 dni roboczych.

Co to jest ochrona wyświetlacza w Play?

Naprawa wyświetlacza wraz z obudową, aparatem fotograficznym i przyciskami, jeśli uległy przypadkowemu uszkodzeniu wraz z wyświetlaczem. Pokrycie kosztów naprawy do 1000 zł.

Ile kosztuje ochrona wyświetlacza w Play?

Jeśli decydujesz się na naprawę, wymianę urządzenia na nowe lub wypłatę świadczenia pieniężnego, zobowiązujesz się zapłacić 99 zł wkładu własnego. W ciągu 12 miesięcy przysługuje Ci jedna naprawa telefonu.

Jak włączyć usługę wyświetlacza?

Wszystko, co musisz zrobić: Ściągnij aplikację Serwis Wyświetlacza. Wykonaj zdjęcie w lustrze i aktywuj usługę. Jeżeli weryfikacja przebiegła pomyślnie – aktywuj usługę z poziomu aplikacji.

Jak wyłączyć ubezpieczenie telefonu?

Jeżeli decydujesz się na dezaktywację ubezpieczenia, możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii pod numerem +48 799 599 900. Ochrona kończy się z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego miesiąca, w którym zgłosiłeś chęć rezygnacji.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: