jak wykupic ubezpieczenie turystyczne

Na jaką kwotę wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Jaką suma ubezpieczenia wystarczy na wyjazd? Najlepiej, jeśli suma ubezpieczenia na zagraniczny wyjazd wynosi od 200 000 do 500 000 zł. Absolutnym minimum jest 100 000 zł.

Gdzie wykupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

Wiele osób zastanawia się, gdzie wykupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Odpowiedź jest prosta: tam, gdzie mamy wybór i gdzie znajdziemy firmę z historią – sprawdzoną i cieszącą się zaufaniem klientów. Takim usługodawcą jest właśnie UNIQA.

Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Zapewnisz sobie bezpieczne i beztroskie wakacje z polisą Najważniejszy powód posiadania ubezpieczenia jest jeden: polisa turystyczna zapewni nam bezpieczne, spokojne, beztroskie wakacje, a w razie sytuacji kryzysowych – otrzymamy niezbędną pomoc.

Co jest potrzebne do ubezpieczenia turystycznego?

Dowód osobisty lub paszport w zależności od kraju. Umowa zakupu wycieczki, biletów lotniczych, zapłaconej rezerwacji w hotelu. Faktury potwierdzające wartość ubezpieczanego mienia (sprzęt sportowy, sprzęt fotograficzny, kamery, laptopy itp.). Badania lekarskie (według wskazań ubezpieczyciela).

Kiedy wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Ubezpieczenie podróżne najlepiej jest wykupić co najmniej tydzień przed planowaną podróżą. To optymalny czas, aby zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), zastanowić się, które elementy polisy są niezbędne, jakie sumy ubezpieczenia są wskazane z uwagi na cel podróży.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: