jak wykupić ubezpieczenie nnw

Jak kupić ubezpieczenie NNW?

Gdzie kupić polisę NNW dla studenta? Polisę możesz wykupić za pośrednictwem uczelni przez cały czas trwania roku akademickiego, ale też indywidualnie. Warto zdecydować się na tę drugą opcję – wtedy będziesz mógł wybrać najlepszy dla siebie wariant ubezpieczenia.

Co jest potrzebne do ubezpieczenia NNW?

Kontaktując się z firmą ubezpieczeniową w sprawie formularza o odszkodowanie z NNW, warto przygotować takie dokumenty jak:numer ubezpieczenia,numer dowodu i PESEL poszkodowanych,dane kontaktowe,informacje o jednostce policji, która przyjmowała zgłoszenie dotyczące wypadku.Sept 14, 2022

Ile kosztuje ubezpieczenie NW?

Ile kosztuje składka? Polisy NNW dostępne są już od 29 zł rocznie (AXA Direct), choć standardowo kosztują ok 50-70 zł w wariancie podstawowym. Przy podanych wysokościach składek suma ubezpieczenia opiewa zwykle na 10 tys. zł.

Czy można dokupić samo NNW?

Niemal każdy ubezpieczyciel proponuje taki pakiet. Jeśli jednak zdecydujemy się najpierw na samo OC, to NNW będziemy mogli dokupić online później. NNW można nabyć niemal w każdym momencie, w towarzystwie, z którym zawarliśmy umowę OC lub AC.

Ile można dostać odszkodowania z NW?

Musisz jednak mieć świadomość, że odszkodowanie z NNW nie jest wysokie, ponieważ sumy ubezpieczenia często zawierają się w przedziale 5-15 tysięcy złotych. 100 procent świadczenia wypłacane jest tylko w momencie śmierci poszkodowanego albo trwałych zaburzeń psychoruchowych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: