jak wykupic ubezpieczenie na telefon

Ile kosztuje ubezpieczenie na telefon?

Podstawowy wariant polisy ubezpieczeniowej na telefon może kosztować około 12-15 złotych miesięcznie, co daje mniej więcej 150 złotych rocznie. Jeśli jednak zdecydujesz się na bardziej kompleksową ochronę, to musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie 350 złotych każdego roku.

Czy opłaca się brać ubezpieczenie na telefon?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

Kto ubezpiecza telefon?

Gdzie ubezpieczyć telefon? Telefon możemy ubezpieczyć od razu po zakupie na przykład w popularnych elektromarketach typu RTV Euro AGD czy Media Expert, u operatora (Play, Orange, Plus i T-Mobile), lub korzystając z dostępnych ofert firm ubezpieczeniowych.

Jak najlepiej ubezpieczyć iPhone?

IPhone’a można ubezpieczyć od razu przy zakupie, bezpośrednio u producenta, jeśli oczywiście nie kupujemy takiego sprzętu z drugiej ręki. Gdy prowadzimy działalność gospodarczą, możemy zdecydować się również na włączenie smartfonu w polisę firmową. Trzecią opcją jest uwzględnienie iPhone’a w polisie mieszkaniowej.

Czy można samemu ubezpieczyć telefon?

Ubezpieczyć telefon możemy od razu podczas zakupu urządzenia, na przykład w popularnych elektromarketach, u operatora (Orange, Play, Plus i T-Mobile) lub korzystając z dostępnych ofert firm ubezpieczeniowych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: